| Naam | Signaalversterkers voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Type | 4G Signal Booster |
| Netwerkondersteuning | 2G, 3G, 4G. |
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Verdienen | 80db |
| Type | 5G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkondersteuning | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM, GPS, LTE |
| Dekkingsgebied | 1000+ vierkante meter |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Antennes | 2x 2,0dbi externe antennes |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Uitgangsvermogen | 27dBm±2dBm |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Voeding | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Maat | 189*268*58mm |
| Impedantie | 50Ω |
|---|---|
| Voeding | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| ALC | ≥ 20dB |
| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| Maat | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Voeding | AC100-240V, DC9V/5A |
| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| Maat | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Mtbf | > 50.000 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Omgevingsomstandigheden | IP40 |
| Maat | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Modulatie nauwkeurigheid | ≤ 12,5% |