| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
|---|---|
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | IP40 |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Αντίσταση | 50 ωμ |
| Μέγεθος | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Τύπος | Qua-band |
|---|---|
| Κάλυψη | 500-1000 τ.μ. |
| Κέρδος | 70,0db |
| Μέγεθος | 124mm*170mm*65mm |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Τύπος | Qua-band |
|---|---|
| Κάλυψη | 5000-8000τμ |
| Κέρδος | 80,0db |
| Μέγεθος | 439mm*268mm*58mm |
| Ισχύς εξόδου | 30dBm |
| Τύπος | Qua-band |
|---|---|
| Κάλυψη | 800-1500τμ |
| Κέρδος | 75,0db |
| Μέγεθος | 189mm*268mm*58mm |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Μέγεθος | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Διακόπτης | Διακόπτης τροφοδοσίας |
|---|---|
| Υγρασία | < 90=""> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +55°C |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Μέγεθος | 189*268*58 χλστ |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Μέγεθος | 118mm*91mm*18mm |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | IP40 |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Υγρασία | < 90=""> |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
| Μέγεθος | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
|---|---|
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Μέγεθος | 189*268*58 χλστ |