| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
|---|---|
| Μέγεθος | 400*170*65 χλστ |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Ripple in Band | ≤ 8dB |
| Διατροφική διαμόρφωση | ≤-40dBc |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Μέγεθος | 170*127*65 χλστ |
| Μικτό βάρος | 3,5 κιλά |
| Ονομα | Ενισχυτής Tri Band |
|---|---|
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
| ALC | ≥ 20dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Βάρος συσκευής | 800 γραμμάρια |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Δυναμικό | Δύναμη εκπομπής |
| Διαστάσεις συσκευής | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Αντίσταση | 50 ωμ |
| Τροφοδοτικό | AC 90-264V, DC 6V/3A |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50000 ώρες |
|---|---|
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| Διαστάσεις | 388 x 145 x 55 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 47 x 27 x 13 εκ |
| Καθαρό Βάρος | 3 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 46W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-60 μέτρα στα -75dBm |
| Κέρδος | 80dB |
|---|---|
| Μέγεθος | 460×350×163 χιλιοστά |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Σχήμα θορύβου | ≤6dB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +50°C |