| Detectiebereik | 100-2000 m (stedelijke omgeving, getest door DJI AIR2-doel) |
|---|---|
| Azimut van de sonde | 0°-360° (omnidirectionele antenne) |
| Stroomverbruik | 900W |
| Jamming Range | 800-1500M |
| Afmetingen | 520 × 400 × 230 mm |
| Detectiebereik | 1-5km (omgevingsafhankelijk) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Localiserbare drones | Dji Mavic, Air, Mini, Fpv, Avata serie |
| Detectie van dronezwermen | ≥5 drones tegelijkertijd |
| Detectie-opdatetijd | 4-6 seconden |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 100-6000MHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 100 MHz~6 GHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Frequentiebereik | 300-6200 MHz |
| Drone-detectie | Drones met inbegrip van DJI Autel fpv,etc. |
| Naam | Drone detector radar |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Detecteerbare dronemodellen | DJI, AUTEL, FIMI, DAHUA, PowerVision, YUNEEC, UDIRC en andere veel voorkomende merken, inclusief aan |
|---|---|
| Detectiebereik | Straal van 1-8 km (varieert afhankelijk van de omgeving en het dronemodel) |
| Hoogtedekking | 0-1000 meter |
| Azimutnauwkeurigheid | ≤ 1,5° (RMS) |
| Locatie nauwkeurigheid | ≤10 meters |
| DetectieDetectiebandenn Banden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km+ (varieert per omgeving en dronetype) |
| Batterijcapaciteit | 12000 mAh |
| Oplaadvermogen | DC9V, 2A |
| Maat | 177 mm × 89 mm × 29,5 mm (± 2 mm) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Werkfrequentieband | C Band |
| Belangrijkste detectiedoel | UAV-drone |
| Detectiebereik | 150m ~ 5km (UAV) |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 360° |
| Werkfrequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,2 Hz (12 tpm) |