| Algılama Aralığı | 100-2000 m (kentsel ortam, DJI AIR2 hedefi tarafından test edilmiştir) |
|---|---|
| Sonda azimutu | 0°-360° (çok yönlü anten) |
| Güç Tüketimi | 900W |
| Sıkışma aralığı | 800-1500M |
| Boyutlar | 520×400×230 mm |
| Algılama Aralığı | 1-5 km (ortama bağlı) |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 900MHz, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Yeri belirlenebilen drone modelleri | Dji Mavic, Air, Mini, Fpv, Avata Serisi |
| Drone sürüsü tespiti | Aynı anda ≥5 drone |
| Algılama yenileme süresi | 4-6 saniye |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 100-6000MHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 100MHz~6GHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Frekans Aralığı | 300-6200MHz |
| Drone tespiti | DJI Autel fpv, vb. Dahil Drone'lar |
| İsim | Drone Dedektör Radarı |
|---|---|
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Tespit Edilebilir Drone Modelleri | DJI, AUTEL, FIMI, DAHUA, PowerVision, YUNEEC, UDIRC ve özel FPV'ler ve WiFi drone'lar dahil |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-8km yarıçap (ortama ve drone modeline göre değişir) |
| Yükseklik Kapsamı | 0-1000 Metre |
| Azimut Doğruluğu | ≤1,5° (RMS) |
| Konum Doğruluğu | ≤10 metre |
| DetectioDetection Bantların Bantları | 900MHz, 1,4MHz, 2,4GHz, 5,8GHz, Wi-Fi |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 0-3km+ (ortama ve drone türüne göre değişir) |
| Pil kapasitesi | 12000mAh |
| Şarj Gücü | DC9V, 2A |
| Boyut | 177 mm × 89 mm × 29,5 mm (±2 mm) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma frekans bandı | C Bandı |
| Ana tespit hedefi | UAV Drone |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 5km (İHA) |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Veri Hızı | ≥ 0,2Hz (12rpm) |