| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Βάρος | 30 κιλά |
| Διαστάσεις | 520 × 300 × 190 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή DC48V |
|---|---|
| Βάρος | 45 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Βάρος | 7 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-60m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Διαστάσεις | 400×288×155 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300m (ανάλογα με την πυκνότητα του σήματος) |
| Βάρος | 35 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 580 × 280 × 410 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Εξωτερική μπαταρία (προαιρετικό) | 24V DC |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 580 × 280 × 410 χλστ |
| Τύπος κεραίας | Πανκατευθυντικές Κεραίες High Gain |
| Εξωτερική μπαταρία (προαιρετικό) | 24V DC |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Αριθμός κεραιών | 3 |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 100 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 10 κιλά |
| Διαστάσεις | 350×270×130 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Διαστάσεις | 320×120×430 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24V |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Jammer αριθμός ενότητας | 6 |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1800 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |