| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Διαστάσεις | 400×288×155 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αριθμός κεραιών | 7 |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-60m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 300 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 50-800M (εξαρτάται από το περιβάλλον) |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Ισχύς εξόδου | 1000 Watt |
| Μέγεθος προϊόντος | 440×410×120 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | 250 W |
| Gain of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου ((W) | 100W |
|---|---|
| Αναλογία εμπρός-πίσω ((dB) | ≥20-30 |
| Μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Σύνολο | 86W |
| Βάρος | 9,6 kg |
| Βάρος | 65 κιλά |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 3000W |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V |
| Ακτίνα εμπλοκής | 50-800M (εξαρτάται από το περιβάλλον) |
| Μέγεθος κεραίας (L*H*W) | 640*540*550 χλστ |
| Βάρος | 15 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 320×120×430 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Βάρος | 15 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος (L×W×H) | 320×120×430 χλστ |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Βάρος | 16 κιλά |
| Διαστάσεις | 500×500×200 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 20100km |