| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Dış Batarya (Opsiyonel) | 24V DC |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Sayısı | 3 |
| Toplam çıktı gücü | 100 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 350×270×130mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 320×120×430mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Güç Tüketimi | 1800Watt |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |