| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 4-6 χλμ (Drones RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Λειτουργία εργασίας | Ντόπλερ σφυγμού |
| Τροφοδοτικό | AC 220V |
| Βάρος | ≤ 60 kg (συμπεριλαμβανομένου του PTZ) |
| Συχνότητα εργασίας | Μπάντα S (5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 5-10 km (Drones RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 45m/s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤ 200W |
| Διάσταση | 782 mm × 549 mm × 198 mm (Κεραία) |
| Διαστάσεις | 400 x 290 x 135 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 16 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-500 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | Μπάντα S (5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤ 100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 45m/s |
| Τροφοδοτικό | AC 220V |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤ 100μ |
|---|---|
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 4-6 χιλιόμετρα |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Τροφοδοτικό | AC 220V |
| Διαστάσεις | 782 mm × 549 mm × 198 mm (Κεραία) |
| Τάση ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 7*24ωρη συνεχής λειτουργία |
| Ρυθμός δεδομένων | 3s-7s |
| Βάρος | 14kgs |
| Διαστάσεις | Μ 410 x Π 330 x 190 χλστ |
| Ονομα | Συστήματα ανίχνευσης drones |
|---|---|
| Ανίχνευση και αναγνώριση τύπων drone | Drone της σειράς DJI, FPV, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello drones κ.λπ. |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης και θέσης | 1 ~ 10KM |
| Ύψος ανίχνευσης | 0m~1000m |