| Ονομα | Δορυφόρος παρεμβολής |
|---|---|
| Διαστάσεις | 650×350×300 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | AC220V, 110V ή DC28V |
| Βασικό βάρος μονάδας | 30 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Ονομα | Πιστόλι κατά του drone |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δυναμικό | 27/28V DC,220V,28V |
| Μέγεθος | Μεσαίου μεγέθους, 320*200*460mm,76*20*26cm,37,5*29*10cm |
| Ανιχνεύσιμοι τύποι drone | Αεροπλάνα σειράς DJI, αεροπλάνα διαδρομής και αεροπλάνα μεταφοράς εικόνας DIY |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 1-5 χλμ |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 860-930MHz, 1,2G, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8G |
| Εύρος τάσης τροφοδοσίας | 9-36V |
| Διαστάσεις | 167 mm × 83 mm × 42 mm (Μ×Π×Υ) |
| Ονομα | Εμπλοκή βόμβας συνοδείας |
|---|---|
| Διαστάσεις | 661×460×270 χιλιοστά |
| Βάρος | 55 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 oC έως +55 oC |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Μέγεθος (L×W×H) | 580×280×410 χλστ |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -20°C σε +55°C |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 220 W |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | Σώμα 45*35*25 εκ. (κεραία 6*2 εκ.) |
| Σωματικό βάρος | 250,0 kg |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~75℃ |
| Υγρασία εργασίας | 35 έως 95% |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τύπος κεραίας | Πανκατευθυντικές Κεραίες High Gain |
| Διαστάσεις | 580 × 280 × 410 χλστ |
| Βάρος | 35 kg |
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Μονούλες παρεμβολής | 6 |
| Προαιρετική εξωτερική μπαταρία | 24V DC |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | AC220V, ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 200Watt |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Μέγεθος | 400×288×155 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Είσοδος ισχύος | AC 110-240V |
|---|---|
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 450×430×150 χιλιοστά |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |