| Είσοδος ισχύος | AC 110-240V |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 165W |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 440×410×120 χιλιοστά |
| Υγρασία | ≤85%RH |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| μπλοκαρίσματα | 6 |
| Φάσμα εμπλοκών | 5-50 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία σάρωσης συχνότητας |
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος GaN |
|---|---|
| Εφαρμογή | anti-drone, anti-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Συχνότητα εργασίας | 1500-2500MHz |
| Τάση λειτουργίας | 12-36V |
| Ονομα | RF Drone Jammer |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 110-240V AC έως 27V DC |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 220W (30-50W ανά μπάντα) |
| Ακτίνα εμπλοκής | 100-1000 μέτρα (σήμα GPS έως 1000 μέτρα) |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 30 κιλά (με Omni κεραίες) |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 90Watt |
| Κατανάλωση ρεύματος | 300watt |
| Jammer αριθμός ενότητας | 6 |
| Αριθμός κεραιών | 6 |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24V |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 400W |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1000W |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |
| Ονομα | Jammer σημάτων σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Λειτουργία πλαστογράφησης πλοήγησης | Προβολή Ζώνης Απαγόρευσης Πτήσεων Drone (Αναγκαστική Προσγείωση), Κατευθυντική Μετατόπιση. |
| Απόσταση άμυνας | 1-5km ( PA RF ισχύς 25W); |
| Χρόνος παρέμβασης στην παραπλάνηση | 2s; |
| Αποτελεσματική γωνία εξαπάτησης | οριζόντια: 360 °, κατακόρυφα: ±90 °; |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600watt |
|---|---|
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600watt |
|---|---|
| Βάρος | 35 κιλά |
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |