| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
|---|---|
| وزن | 30 کیلوگرم |
| ابعاد | 520 × 300 × 190 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC48V |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| وزن | 7 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال) |
| وزن | 35 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| تعداد آنتن | 3 |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
|---|---|
| وزن | 10 کیلوگرم |
| ابعاد | 350×270×130mm (L×W×H) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 320×120×430 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| مصرف برق | 1800 وات |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |