| Τεχνολογία ανίχνευσης | Παθητική ανίχνευση CRPC |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 30MHz - 6GHz |
| τιμή | 3-7 δευτερόλεπτα |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | 10° (ακολουθεί), ≤3° (αιωρείται) |
| Χρόνος λειτουργίας | 7*24 ώρες συνεχής λειτουργία |
| Κάλυψη | 360° |
|---|---|
| Ρυθμός δεδομένων | 3-7 δευτερόλεπτα |
| Εύρος τάσης | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 15W |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ (ακτίνα) |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Λειτουργία | Detection+Tracking+Jamming |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 τεμάχια/έτος |
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ακρίβεια DF | 10° (ακολουθεί) ≤3° (αιωρείται) |
|---|---|
| Ικανότητα ανίχνευσης σε πραγματικό χρόνο | ≥ 30 drones |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 15W |
| Υποστήριξη ζώνης συχνοτήτων | 30MHz - 6GHz |
| Εφαρμογή | Δημόσιοι χώροι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Μέγεθος στόχου | ≥0,1mx0,1m |
| Ταχύτητα στόχου | ≤ 50m/s |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Εύρος ανίχνευσης | πλοίο 1,5 χλμ |
| Αποτελεσματική ισχύ ανίχνευσης | 100m~8km (σκάφος) |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| OEM | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Προστασία ασφάλειας |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 100 τεμάχια/έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| σκάφη | 3 χλμ |
| Αποτελεσματική ισχύ ανίχνευσης | 100m~3km (σκάφος) |