| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| σκάφη | 5 χλμ |
| Αποτελεσματική ισχύ ανίχνευσης | 100m~5km (σκάφος) |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη S (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Εξουσία | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0°~360° |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | S-band (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | 150m ~ 10,0km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0° ~ 360° |
| Ακρίβεια ταχύτητας | 0,5m/s - 45m/s |
| Εφαρμογή | Προστασία ασφάλειας |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Διακόπτης Αντένα | Κατευθυντικό + Πανκατευθυντικό |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κερατάκων |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Τζάμερ |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ασφάλειας |
| Λειτουργία | Δορυφόρος παρεμβολής |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |