| Başvuru | Konferans merkezi |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Tespit | 3 kilometreye kadar |
|---|---|
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Tespit yüksekliği | 1km |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 300 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5-10 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |