| Algılama teknolojisi | CRPC Pasif Tespiti |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 30MHz - 6GHz |
| oran | 3-7 saniye |
| Yön Bulma Doğruluğu | 10° (aşağıda), ≤3° (havada asılı) |
| Çalışma süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Etkili Menzil | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| İşlev | Algılama+Takip+Karışma |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
|---|---|
| Gerçek Zamanlı Algılama Kapasitesi | ≥ 30 dron |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Başvuru | Halka açık yerlerde |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Hedef boyutu | ≥0,1mx0,1m |
| Hedef hız | ≤50m/s |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Algılama Aralığı | 1.5km gemi |
| Etkili algılama gücü | 100m~8km (Gemi) |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| OEM | Mevcut |
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Gemiler | 3KM |
| Etkili algılama gücü | 100m~3km (Gemi) |