| Ονομα | ραντάρ εναέριας επιτήρησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 5 χλμ |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 100 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κερατάκων |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | Ράδα ανίχνευσης drones |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Κηφήνας | 3χλμ-5 χλμ |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Διάσκεψη | Σύστημα Counter Uav/Drone |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Λειτουργία | Ανιχνευτής, Tracking, Jammer |
|---|---|
| Ανίχνευση | ραντάρ |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Προέλευση | Κίνα |
| Σειρά | 1km/3km/4-6km |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | ραντάρ εναέριας επιτήρησης |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C - 55°C |
| Είσοδος ισχύος | ≤ 400W (κατανάλωση ισχύος) AC200V - 240V (είσοδος) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Αποτελεσματική ισχύ ανίχνευσης | 100 μ. - 5,0 χλμ |
| Ονομα | Αντιδρόμιο ραντάρ μη επανδρωμένων αεροσκαφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |