| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Προστασία ασφάλειας |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Ζώνη συχνοτήτων εργασίας | Ζώνη Γ |
| Κύριος στόχος ανίχνευσης | Δρόνο UAV |
| Εύρος ανίχνευσης | 150m ~ 5km (UAV) |
|---|---|
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Ζώνη συχνοτήτων εργασίας | X Band |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 75m/s |
| Ρυθμός δεδομένων | ≥ 0,2 Hz (12 rpm) |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | ραντάρ εναέριας επιτήρησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 15 χλμ |
| Ανίχνευση | Ραντάρ |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| σειρά | 1km/3km/4-6km |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Ζώνη συχνοτήτων εργασίας | X Band |
| Κύριος στόχος ανίχνευσης | Δρόνο UAV |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Σύστημα Anti Uav / Counter Drone /Drone Jammer |