| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
|---|---|
| Boyutlar | 445mm × 300mm × 400mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Çalışma Modu | Aşamalı dizi + Darbe Doppler |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Boyutlar | 445mm × 300mm × 400mm |
| Algılama Mesafesi | ≥ 1500m |
|---|---|
| Gün ışığı kamerası | 2688x1520(RES) |
| Sahtecilik Kapsamı | Azimut: 360° |
| Frekans Bantları Sahtekarlığı | 1,575,42MHz±1,023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N - --6)(GLONASS-L1) |
| Tespit yüksekliği | 300km |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/120W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 0° - 360° |
| Hız Doğruluğu | 0,5m/sn - 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V - AC240V |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 120W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/120W |
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Boyut | 445mm × 300mm × 400mm |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Tespit Frekans Bantları | 70MHz-6GHz Tam Frekans Bant Taraması, Tespit ve Ekran |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlı) |
| Algılama Aralığı | Yatay: 360° kapsama Dikey: -90° ila 90° |
| Anahtar algılama frekans bantları | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama cihazı ağırlığı | ≤15Kg |