| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma frekans bandı | C Bandı |
| Ana tespit hedefi | UAV Drone |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 5km (İHA) |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Veri Hızı | ≥ 0,2Hz (12rpm) |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 15km |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Ana tespit hedefi | UAV Drone |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |