| Μικτό βάρος | 1,35 KG |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×100 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένο 7,4V/8000mAh |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 100W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Κατανάλωση ρεύματος | 150W |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-80 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Φάσμα εμπλοκών | 3-20 μέτρα ακτίνα |
|---|---|
| Μέση δύναμη παραγωγής | 1-2 Watt |
| Μέγεθος | 16.5*94*45mm (εξαιρέσει της κεραίας) |
| Βάρος | 1050 γρ |
| Διάρκεια μπαταριών | περίπου 2 ώρες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 20 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Μέγεθος | 427×116×60 χιλιοστά |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5m-30m (ανάλογα με την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Μέγεθος | 320×240×60 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 4,5 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 455 × 470 × 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-80 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V/5200mAh |
| Διαστάσεις | 200x133x66mm (χωρίς κεραία) |
| Συνολική ισχύς | 37W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×70 χιλιοστά |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 5W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | 3+ ώρες |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 163×85×43 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Καθαρό Βάρος | 1 κιλό |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/4700mAh |