| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 10m-60m |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Χρόνος λειτουργίας | Συνεχής λειτουργία |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Ακτίνα εμπλοκής | 10-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 100 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 10 κιλά |
| Διαστάσεις | 350×270×130 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τροφοδοτικό | προσαρμογέας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×100 χιλιοστά |
| Συνεχής λειτουργία | περισσότερο από 3 ώρες |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Μικτό βάρος | 1,35 KG |
| Αντίσταση | 50 ωμ |
|---|---|
| Κέρδος | 2-3dBi |
| Μέγιστο. Εξουσία | 50 W |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 10-30 μέτρα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρόνος Εργασίας | 2,0 ώρες, Μπαταρία Ni-Mh μπαταρία 8000mAH |
| Διάσταση | Διάμετρος: |
| Ονομα | Jammer σημάτων Wifi |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 80 x 40 x 185 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,7 κιλά |
| Συχνότητα | 5,8 GHz και 2,4 GHz, 3 μπάντες (1W ανά μπάντα, Σύνολο 3W) |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Στυλ | Μόδα, τσάντα κορδονιού, λουράκι λαιμού, γάντζος αυτιού, προσαρμοσμένη θήκη παρεμβολής/μπλοκαρίσματος |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Ονομα | Σύστημα παρεμβολής φυλάκισης |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 240 W |
| Ακτίνα εμπλοκής | 20-100 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC28V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 800W |