| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διάσταση συσκευής | 126x76x35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Ονομα | Εμπλοκή βόμβας συνοδείας |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V |
| Ισχύς εξόδου | 915 W |
| Βάρος | 75 κιλά |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +50 ° C |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία αποστολής |
| Διαστάσεις συσκευής | 113 × 60 × 31 mm |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1-2 ώρες με πλήρη φόρτιση |
| Ονομα | Δορυφόρος παρεμβολής |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Χρόνος Εργασίας | 40 λεπτά |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Διάσταση | Διάμετρος: |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 850G |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Χρώμα | Μαύρο, Standard μαύρο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ονομα | Διατάραξη σήματος Wi-Fi |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 cm X 20 cm, 10 * 13,5 cm, 10 * 20 cm, 14,5 * 9,5 cm ή προσαρμοσμένο, 12,5 * 8 cm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εξουσία | 150 mA, Διαθέσιμο σε 12 V -24 V DC |
| Δέκτης ευαισθησίας | Εξαλείψτε τις παρεμβολές στο περιβάλλον (θόρυβος φόντου) |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή DC48V |
|---|---|
| Βάρος | 45 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Ισχύς εξόδου | 1000 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, 24V ή 48V DC |
| Ενότητες ανά μονάδα | 11 |
| Ώρες Λειτουργίας | Απεριόριστος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Μέγεθος | 370*140*51mm |
| Βάρος | 4.0KG |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 19 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |