| نام | سیستم های رادار نظارتی |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 30m/s |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر ~ 8.0 کیلومتر (کشتی) |
| باند کار | باند سی |
| محدوده تشخیص کشتی | 8.0 کیلومتر |
| نام | رادار نظارتی زمینی |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| نام | رادارهای تشخیص پهپاد |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 5 کیلومتر |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/35W |
| بعد | 324mm x 295mm x 92mm |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤ 150 متر |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤150 متر |
| حداکثر اهداف شناسایی | 200 |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
| حداکثر شماره هدف تشخیص | 200 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |