| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
|---|---|
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| خنثی سازی | مسدود کننده RF |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 300 قطعه / سال |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| علامت تجاری | WaveSonics |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| فناوری تشخیص | تشخیص غیرفعال CRPC |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| نرخ | 3-7 ثانیه |
| دقت جهت یابی | 10 درجه (به دنبال)، ≤3 درجه (در حالت شناور) |
| زمان عملیاتی | 7*24 ساعت کار مداوم |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC، سازگار با برق ثابت یا سیستم های یو پی اس |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| مصرف برق | 15 وات |
| ابعاد | L 410 * W 330 * H 190mm |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| مصرف برق | 15 وات |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| محدوده موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| تابع | تشخیص + ردیابی + پارازیت |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |