| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 5 کیلومتر تا 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| بعد | 505*600*105 میلی متر |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| تشخیص | تا 3 کیلومتر |
|---|---|
| پشتیبانی از باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| ارتفاع تشخیص | 1 کیلومتر |
| دقت DF | 10 درجه (به دنبال) ≤3 درجه (در حالت شناور) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
|---|---|
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| آنتن مسدود کننده | جهت دار + Omni-Directional |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 10 کیلومتر تا 20 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| بعد | 650*820*120 میلی متر |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| حوزه صنعتی | سیستم ضد UAV |
| مبدا | چین |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | پهپاد پهپاد تشخیص / آشکارساز / جمر |