| شعاع پارازیت | 50-600M (وابسته به محیط و قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن میزبان | 85 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| دمای کاری | 20- تا 55+ درجه سانتیگراد |
| پیکربندی آنتن | 13 آنتن خارجی همه جهته |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| دمای کاری | 20- تا 55+ درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن میزبان | 86 کیلوگرم |
| توان خروجی | 630 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس | 1420-1470 مگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 12-20 ولت |
| حداکثر توان خروجی (P1DB) | 43dBm (20W) |
| عرضه فعلی | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| دمای عملیاتی | -30 تا +70 درجه سانتی گراد |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 5.2 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز 4.9 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 2400-2500MHz |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| منبع تغذیه | AC220V یا 110V |
|---|---|
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| اندازه | 400×288×155 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت DC | 24 ولت، 15 آمپر با باتری داخلی (2 ساعت کارکرد) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| آنتن | 5dBi |
| ماژول های پارازیت | 6 |
| محدوده جنجال | 5-50 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |