| Jamming straal | 50-600M (afhankelijk van omgeving en signaalsterkte) |
|---|---|
| Hostgewicht | 85 kg |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
| Antenneconfiguratie | 13 externe omnidirectionele antennes |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 86KG |
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Uitgangsvermogen | 1300W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Maximaal uitgangsvermogen (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5,2 GHz 5,8 GHz 4,9 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |