| Zasięg detekcji | 1-3km |
|---|---|
| Opcje typu anteny | Opcja anten kierunkowych lub wszech kierunkowych |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Aplikacja | Centrum konferencyjne |
|---|---|
| Zakres | 1 km/3 km/4-6 km |
| Neutralizacja | Zagłuszacz RF |
| Specyfikacja | Około 100 kg |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zasięg wykrywania | 1-3km |
|---|---|
| Pole przemysłowe | System anty-UAV |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Funkcjonować | Wykrywanie/detektor/zakłócanie dronów UAV |
| GNSS | 1550-1620 MHz |
|---|---|
| Zakres | Sygnał zdalnego sterowania 1-3 km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Zasięg wykrywania | 1-3km |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 100pie/rok |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Znak firmowy | WaveSonics |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Opcje typu anteny | Opcja anten kierunkowych lub wszech kierunkowych |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Moc wyjściowa | 50 W na pasmo, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 W, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Waga jednostki głównej | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 513*462*233mm |
| Anteny Omni | 8 jednostek |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Wymiar | 362,8×310×130 mm (bez anten) |
|---|---|
| Całkowite zużycie energii | 200 W |
| Temperatura pracy | -40 do +55 ℃ |
| Ciśnienie powietrza | 86 ~ 106 kPa |
| Waga | Około 15kg |