| Nazwa | Zagłuszacz dronów Wi-Fi |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | -10℃ do +50℃ |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤80% |
| Zużycie energii | ≤360 W |
| Bateria | Wbudowany akumulator standby 24V, 33AH zapewnia 90-120 minut pracy |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| Zużycie energii | 145 W |
| Rozmiar | 277X80X51mm |
| Antenna panelowa | Zysk 8dBi |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
| Odległość robocza | 800-1200 metrów |
|---|---|
| Moc wyjściowa | Łącznie 170 W |
| Czas pracy | 40 minut ciągłej pracy |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 28V, 15Ah |
| Znak firmowy | WaveSonics |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa | Moduł przeciw dronom |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 10 W |
| Częstotliwość | 5725-5850MHz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Wykrywanie | Radar |
|---|---|
| Zakres | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specyfikacja | Około 100 kg |
| Pochodzenie | Chiny |
| Neutralizacja | Zagłuszacz RF |
| Znak firmowy | WaveSonics |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Detektor, śledzenie, zakłócacz |
|---|---|
| Wykrywanie | Radar |
| Znak firmowy | Dostosowane |
| Zakres | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specyfikacja | Około 100 kg |
| Zasięg detekcji | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Główne atrakcje | zakłócacz |
| Aplikacja | Sprzęt ochronny |
| Funkcjonować | Zakłócacz dronów |
| Znak firmowy | Dostępne OEM |