| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 1 wat |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Maksymalna moc promieniowania | Poniżej -10dBm (1 metr od testu anteny dipolowej) |
| Anteny | 2 zewnętrzne anteny dookólne |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
|---|---|
| Czas pracy baterii | 60 minut |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Waga | 4,9 kg, waga opakowania: 6,5 kg |
| Wymiary | 490×340×90mm |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| PCB-2048 Promień telefonu komórkowego | 20-50 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Czas pracy | 45 minut |
| Waga | 2,0 kg |
| Wymiary | 200 x 160 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Wbudowana bateria | 24 V, 12 A |
|---|---|
| Źródło sygnału | Technologia VCO |
| Promień zakleszczenia | 500-800 metrów |
| Anteny | Anteny kierunkowe |
| Moc wyjściowa | 75 W. |
| Tryb zasilania | Bateria wewnętrzna: 24 V, 5 Ah |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Waga | 5,2 kg (waga opakowania: 8 kg) |
| Rozmiar | 340*270*150 mm |
| Antena wewnętrzna | Zysk 6-8dBi |
| Całkowita moc wyjściowa | 140 W |
|---|---|
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 11 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 277*80*51mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
| Moc wyjściowa | 60 W |
|---|---|
| Zużycie energii | 180 W |
| Waga jednostki głównej | 16 kg |
| Rozmiar | 346×216×100 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Moc wyjściowa | >20W |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 1,1 kg |
| Rozmiar | 500×42×100 mm |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Rozmiar | 120 x 21 x 10 cm |
| Waga | 6 KG |
| Moc wyjściowa | 60 W |
| Waga | 35 KG |
|---|---|
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Bateria zewnętrzna (opcjonalnie) | 24 V DC |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |