| Zużycie energii | 145 W |
|---|---|
| Rozmiar | 277 x 80 x 51 mm |
| Antenna panelowa | Zysk 8dBi |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary urządzenia | 126x76x35mm (bez anten) |
| Efektywny zakres | 1-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 650g |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna (1h: 28V, 5A) lub bateria zewnętrzna |
|---|---|
| Kontrola | 3 niezależne przełączniki dla każdego pasma |
| Całkowita moc wyjściowa | 90 W. |
| żywotność baterii | 60 minut |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Całkowita moc wyjściowa | 170 W |
|---|---|
| Masa silnika głównego | 16,8 kg |
| Rozmiar | 350×190×490mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
| Waga jednostki głównej | 16,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350×190×490mm |
| Wilgotność robocza | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Zasilanie | AC90-260V, DC24-28V |
| Wbudowana bateria | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 2-3 km |
| Moc wyjściowa | 78 W |
| Rozmiar | 346×216×100 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 2,0 godziny, akumulator Ni-Mh 8000 mAH |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 600W |
|---|---|
| Waga | 35 KG |
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Całkowita moc | 400 W |
| Promień ekranujący | 50-350 metrów przy -75dBm |
| Rozmiar opakowania | 800 × 700 × 600 mm |
| Waga netto | 50 kg |
| Waga urządzenia | 800G |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Temperatura pracy | -10℃ do +50℃ |
| Woltaż | AC100-240V/DC12V |
| Wymiary urządzenia | 130 mm × 80 mm × 38 mm |