| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 1 وات |
| دمای در حال اجرا | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| حداکثر قدرت تابش | زیر 10-dBm (1 متر از آزمایش آنتن دوقطبی) |
| آنتنای | 2 آنتن خارجی همه جهته |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
|---|---|
| زمان اجرای باتری | 60 دقیقه |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 4.9 کیلوگرم، وزن بسته بندی: 6.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 490×340×90 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| شعاع تلفن همراه PCB-2048 | 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| زمان کار | 45 دقیقه |
| وزن | 2.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 160 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| باتری داخلی | 24 ولت، 12 آمپر |
|---|---|
| منبع سیگنال | تکنولوژی VCO |
| شعاع پارازیت | 500-800 متر |
| آنتنای | آنتنهای جهت دار |
| توان خروجی | 75W |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 5 آمپر |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 5.2 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 8 کیلوگرم) |
| اندازه | ۳۴۰*۲۷۰*۱۵۰ میلی متر |
| آنتن داخلی | افزایش 6-8dBi |
| قدرت خروجی کل | 140 وات |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 277 * 80 * 51 میلی متر |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| زمان کار باتری | 30 دقیقه |
| توان خروجی | 60 وات |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| وزن واحد اصلی | 16 کیلوگرم |
| اندازه | 346×216×100mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| توان خروجی | > 20 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 1.1 کیلوگرم |
| اندازه | 500×42×100 میلی متر |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 120×21×10 سانتی متر |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| توان خروجی | 60 وات |
| وزن | 35 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |