| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 500-1000 mkw |
| szybkość transmisji | 75MHz |
| Osiągać | 70dB |
| Waga | 3,5 kg |
| Obszar pokrycia | 800-1500 mkw |
|---|---|
| szybkość transmisji | 75MHz |
| Osiągać | 75,0 dB |
| Moc wyjściowa | 23dBm |
| Waga | 3,5 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 90 watów |
|---|---|
| Waga | 15 KG |
| Wymiary | 320×120×430mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-200 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 50-200 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 21 kg |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 250 W |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Skoczek | 1/2 Superelastyczny kabel koncentryczny |
| Zakres zagłuszania | 50-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Waga | 7 kg |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 10-60 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wymiary | 400×288×155 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 80W |
|---|---|
| Wymiary | 45×30×25cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-100 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Całkowita moc wyjściowa | 600W |
|---|---|
| Waga | 35 KG |
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wymiary | 400×288×155 mm |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Liczba anten | 7 |
| Zakres zagłuszania | 10-60 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 35 KG |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |