| Zasilanie | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1015 W |
| Waga | 65 KG |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-50 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 25-30W |
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Rozmiar | 330×238×60 mm |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Moduły na jednostkę | 15 |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V DC |
| Moc wyjściowa | 1135 watów |
| Przewodowe sterowanie zdalne | Przełącznik włącz / wyłącz |
| Osiągać | 50 ± 1,0 dB |
|---|---|
| Opóźnienie | < 1μs |
| Temperatura pracy | -20 do +80°C |
| Moc wyjściowa | 50±1dBm |
| Wymiary | 175 mm × 164 mm × 60 mm (dł. × szer. × wys.) |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Wsparcie sieciowe | 2G, 3G, 4G |
| Zysk systemu | 90dB |
| Zakres częstotliwości | 900/1800/2100 MHz |
| Waga | 30 kg |
| Waga | 1kg |
|---|---|
| Wymiary | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do 55 ° C. |
| Wilgotność | < 90% |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
|---|---|
| Zasilanie | AC100-240V, DC9V/5A |
| Wilgotność | < 90% |
| Rozmiar | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Waga | 1kg |
| Waga | 15 KG |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 320×120×430mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-120 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Czarny |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wilgotność | 30%-60% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Moc wyjściowa | 500 W |
| Waga | 47 kg |
| Obszar zagłuszania | 50-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |