| Zasilanie | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 90 watów |
| Zużycie energii | 300 W |
| Numer modułu zakłócającego | 6 |
| Liczba anten | 6 |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Rozmiar (dł. × szer. × wys.) | 320×120×430 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Waga | 30 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 500 wat |
| Zasilanie | AC220V lub DC 28V |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 320×120×430 mm (dł.×szer.×wys.) |
| Waga | 15 KG |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Impedancja | 50 Ω |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Funkcjonować | Wysoka czułość, system alarmowy, uwalnia twardy znacznik EAS, zabezpieczenie przed kradzieżą, twardy |
| Zamek | Zamek 3-kulkowy super/standard, sprzęgło trzykulkowe, zamek magnetyczny, Supperlock, standard/super |
| Korzyść | Najlepsza jakość i cena fabryczna |
| Waga | 12,5 kg/karton, 345 g |
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Rozmiar | 170*127*65mm |
| Waga brutto | 3,5 kg |
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Ręczna kontrola wzmocnienia | Krok 31dB / 1dB |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Rozmiar | 354*268*58mm |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Obszar pokrycia | 800-1500 mkw |
| Częstotliwość | 900/2100 MHz |
| Waga | 1kg |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G |
| Obszar pokrycia | 5000-8000 mkw |
| Częstotliwość | 1800MHz |
| Waga | 4 kg |