| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Moduły na jednostkę | 13 |
| Moc wyjściowa | 630 watów |
| Źródło sygnału | DDS |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Obszar pokrycia | 1500-2500 mkw |
|---|---|
| szybkość transmisji | 9 kHz ~ 1 GHz |
| Osiągać | ≥70dB |
| Anteny | 5dBi |
| Kompatybilność sieciowa | 3G, 4G |
| Obszar pokrycia | 6000-12000 m2 |
|---|---|
| Anteny | Anteny zewnętrzne 2x 2,0dbi |
| Osiągać | ≥70dB |
| Typ | Wzmacniacz trójzakresowy |
| Kompatybilność sieciowa | GSM, LTE |
| Zakres częstotliwości | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Napięcie robocze | 12-20V |
| Maksymalna moc wyjściowa (P1DB) | 43dBm (20W) |
| Obecnie zaopatrzenie | 1,8 A przy wyjściu 35 dBm 12 V |
| Temperatura pracy | -30°C do +70°C |
| Moduły zakłócające | 6 |
|---|---|
| Skoczek | 1/2 Superelastyczny kabel koncentryczny |
| Zakres zagłuszania | 50-300 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga i wymiary | 25 kg, 510 × 430 × 350 mm |
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Rozmiar (dł. × szer. × wys.) | 580×280×410 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 30 KG |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
| Zasilanie | AC220V lub DC48V |
|---|---|
| Waga | 40 kg |
| Wymiary | 592 × 395 × 265 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-300 metrów (w zależności od gęstości sygnału lokalnej sieci komórkowej) |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Zużycie energii | 200 W |
| Waga | 7 kg |
| Rozmiar | 400×288×155 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 500-1000 mkw |
| Częstotliwość | 1800MHz |
| Moc wyjściowa | 23dBm |
| Osiągać | 70dB |
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 500-1000 mkw |
| szybkość transmisji | 75MHz |
| Częstotliwość | 900/1800 MHz |
| Osiągać | 75db |