| Wilgotność | < 90% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C ~ +55°C |
| Waga | 4,5 kg |
| Typ instalacji | Montaż ścienny |
| Impedancja | 50 Ω |
| Nazwa | Zagłuszacz wielopasmowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Częstotliwość | 8,2 mhz, 58 kHz, 58 kHz/8,2 kHz, 8,2 MHz ± 2%, 8,2 M / 58 K |
| Wymiar | 40 mm x 40 mm, 4 * 4 cm, 157 * 44 * 7 cm, 195,0 * 137,0 * 11,7 mm, 25 * 30 * 20 mm |
| Waga | 12,5 kg/karton, 345 g |
| Nazwa produktu | Moduł zagłuszający |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Rozmiar produktu | 111,7*37,3*19,5mm |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
|---|---|
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Impedancja | 50 Ω |
| Wilgotność | < 90% |
| Zakres operacyjny | 2,4 ~ 2,5 GHz, 5,0 ~ 5,875 GHz |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 2W (33dBm) |
| Zasilanie | 5V~16V/2A prądu stałego |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Rozmiar wzmacniacza | 9,7 x 5,2 x 1,1 cm |