| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Automatyczna kontrola wzmocnienia | > 31dB |
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Automatyczna kontrola wzmocnienia | > 31dB |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Waga | < 1,2 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 20,6 × 12,8 × 2,3 cm |
| Temperatura pracy | -20 ° C ~ +55 ° C. |
| Wilgotność | < 90% |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Waga | 1kg |
|---|---|
| Rozmiar | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Temperatura pracy | -10°C~55°C |
| Wilgotność | < 90% |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Moc wyjściowa | 1135 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240V, 24V DC |
| Moduły na jednostkę | 15 |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Ochrona wzmacniacza mocy | Pełny ochraniacz VSWR |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Rozmiar | 118×91×18mm |
| Wilgotność | < 90% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ° C do 55 ° C. |
| Rozmiar | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Waga | 1kg |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Zakres częstotliwości | 2400-2500 MHz | 5150-5850 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc wyjściowa | 40dBm(10W) | 40 dBm (10 W) |
| Wzmocnienie anteny | 15dB±1 | 18dB±1 |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Rozmiar skorupy | 230*146*39(mm) |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
| Częstotliwość | 700-1000 MHz (konfigurowalny) |
| Napięcie robocze | 32 V. |
| Moc | 100 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 170*94*26,5 mm |