| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Częstotliwość | 1800MHz |
| Obszar pokrycia | 500-1000 mkw |
| Moc wyjściowa | 20dBm |
| Waga | 0,6 kg |
| Moduły na jednostkę | 13 |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1300 watów |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Zdalne sterowanie | Przewodowy włącznik/wyłącznik |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Zasięg | 500-1000 mkw |
|---|---|
| szybkość transmisji | 200 MHz |
| Anteny | 5dBi |
| Waga | 5 kg |
| Zasilanie | AC 100-240 V, DC 9V5A |
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| Zysk systemu | 90dB |
| Częstotliwość | 1800MHz |
| Moc wyjściowa | 43dBm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Waga | 45 kg |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 50-300m (w zależności od gęstości sygnału) |
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 50-300m (w zależności od gęstości sygnału) |
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Kolor | czarny, biały |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Zasięg | 100-700 m2, 100 m2, 3000 m2, 2000 m2 |
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Impedancja | 50 Ω |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | czarny, biały |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |