| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Gewicht | < 1,2 kg |
|---|---|
| Maat | 20,6×12,8×2,3 cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ +55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, 24 V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Maat | 118×91×18mm |
| Vochtigheid | < 90=""> |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5850 MHz |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 40dBm(10W) | 40dBm(10W) |
| Antenne -winst | 15dB±1 | 18 dB ± 1 |
| Batterijcapaciteit | 8000 mAh |
| Shell-grootte | 230*146*39(mm) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
| Frequentie | 700-1000 MHz (aanpasbaar) |
| Bedrijfsspanning | 32V |
| Stroom | 100W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |