| Frequency Range | 700-1000MHz + 2.4GHz |
| Output Power | 30W + 30W |
| Battery Capacity | 32000mAh |
| Working Time | 40 minutes |
| Waterproof Level | IP65 |
| Working Current | 4-5A |
| Operating Temperature | -20℃ to 65℃ |
| Antenna Port | N-Female |
| Charging Port | Type-C |
| Device Switch | Press button |
| Battery Indication | Yes |
| Device Color | Green |
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 189*55*24mm |
| Weight | 1.5KG |
| Antenna | Omni Fiberglass-φ20*300mm |
| Antenna Gain | 3-4dBi |
| Device Adaptor | DC28V |
| Cloth Pouch | Included |
| Jamming Distance | 100-300m |
| Frequency Band 1 | Frequency Band 2 |
|---|---|
| 300-400MHz | 1300-1500MHz |
| 400-500MHz | 1500-1650MHz |
| 500-600MHz | 2400-2500MHz |
| 600-700MHz | 5150-5300MHz |
| 700-840MHz | 5300-5650MHz |
| 840-960MHz | 5650-5900MHz |
| 960-1100MHz | 5900-6200MHz |
| 1100-1300MHz | 6200-6500MHz |