| Product Type | Fixed anti-drone device / Civil drone jammer |
| Jamming Range | 300-500m (with omnidirectional antennas); 500-800m (with directional antennas, optional) |
| Working Channels | CH1: 2.4G Wi-Fi: 2400-2500MHz - 40dBm / 10W CH2: 5.8G Wi-Fi: 5715-5860MHz - 37dBm / 5W CH3: GNSS (GPS L1/Galileo L1/Glonass L1/Beidou-B1): 1550-1630MHz - 40dBm / 10W |
| Total Output Power | 25W |
| Direction | Omnidirectional 360 Degree |
| Total Power Consumption | 65W |
| Power Supply | AC/DC adapter (Input: 220V; Output: 24V 6.2A), 24/365 continuous operation |
| Working Principle | Interferes with drone flight by emitting multi-band high-power electromagnetic signals |
| Main Unit Size | 280*180*90mm (excluding antennas) |
| Antenna Length | 500mm |
| Weight | 5kg |
| Environment Temperature | -40℃ to +55℃ |
| Relative Humidity | ≤85% RH |