| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekking | 500-1000 m² |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Maat | 224*170*65mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Afmetingen | 189 × 268 × 58 mm |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | ≥70db |
| Antennes | 5 dBi |
| Netwerkverenigbaarheid | 3G, 4G |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | 70,0 dB |
| Dekkingsgebied | 6000-12000 m² |
|---|---|
| Antennes | 2x 2,0dbi externe antennes |
| Verdienen | ≥70db |
| Type | Tri-band booster |
| Netwerkverenigbaarheid | GSM, LTE |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000 ~ 5000 m² |
| Verdienen | 80db |
| Afmetingen | 170*126*21mm |
| Rimpeling in band | ≤ 8 dB |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Frequentiebanden | 1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Gewicht | 7KG |
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 5000-8000 vierkante meter |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Verdienen | 80,0 dB |
| Type | Tri-band booster |