| Netwerkverenigbaarheid | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800~1500 m² |
| Verdienen | 75db |
| Maat | 170*126*21mm |
| Intermodulatie | ≤ 40 dBc |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Frequentiebanden | 1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Gewicht | 7KG |
| Dekking | 800-1500m² |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Materiaal | ABS |
| Maat | 118*91*18mm |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Frequentiebereik | 900/2100 MHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 75db |
| Gewicht | 4 kg |
| RF -connector | N-vrouwelijk |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Naam | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Dekkingsbereik | 15 km |
| Frequentiebanden | 700/850/900/1700/1800/1900/2600MHz (aanpasbaar) |
| Uitgangsvermogen omlaag-link | 43dBm±2dBm |
| Gewicht | 3,5 kg |