| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
|---|---|
| Omgevingsomstandigheden | IP40 |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Impedantie | 50 ohm |
| Maat | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Type | Qua-band |
|---|---|
| Dekking | 500 tot 1000 m2 |
| Verdienen | 70,0 dB |
| Maat | 124 mm * 170 mm * 65 mm |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Type | Qua-band |
|---|---|
| Dekking | 5000-8000m² |
| Verdienen | 80,0 dB |
| Maat | 439 mm * 268 mm * 58 mm |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm |
| Type | Qua-band |
|---|---|
| Dekking | 800-1500m² |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Maat | 189 mm * 268 mm * 58 mm |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Schakelaar | Stroomschakelaar |
|---|---|
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +55°C |
| Impedantie | 50Ω |
| Maat | 189*268*58mm |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm * 91 mm * 18 mm |
| Omgevingsomstandigheden | IP40 |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| Maat | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Omgevingsomstandigheden | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |