| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Impedantie | 50Ω |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
|---|---|
| Maat | 400*170*65mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Rimpeling in band | ≤ 8 dB |
| Intermodulatie | ≤ 40 dBc |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 170*127*65mm |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| Naam | Tri-band versterker |
|---|---|
| bandbreedte | Brede Band |
| ALC | ≥ 20dB |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Apparaatgewicht | 800 g |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Spanning | AC100-240V / DC12V |
| Afmetingen apparaat | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Impedantie | 50 ohm |
| Voeding | AC 90-264V, DC 6V/3A |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 uur |
|---|---|
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Afmetingen | 388 x 145 x 55 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 47 x 27 x 13 cm |
| Netto gewicht | 3KG |
| Totaal vermogen | 46W |
| Beveiligingsstraal | 20-60 meter bij -75dBm |
| Verdienen | 80db |
|---|---|
| Maat | 460×350×163mm |
| Gewicht | 15KG |
| Ruisfiguur | ≤6dB |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +50°C |