| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Netwerk | gsm |
|---|---|
| Dekking | 800-1500 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Verdienen | 70,0 dB |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | blauw, zwart, wit, zilver/goud, goud |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Gewicht | < 1,2 kg |
|---|---|
| Maat | 20,6×12,8×2,3 cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ +55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 354*268*58mm |
| Naam | Tri-band versterker |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 uur |
| Dekkingsgebied | 6000-12000 m² |
|---|---|
| Antennes | 2x 2,0dbi externe antennes |
| Verdienen | ≥70db |
| Type | Tri-band booster |
| Netwerkverenigbaarheid | GSM, LTE |
| Frequentie | 900 MHz |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 6.000-12.000 m² |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Gewicht | 4 kg |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Type | Enkele bandversterker |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 300-1500 vierkante meter |
| Verdienen | 80,0 dB |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM, LTE |