| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | GSM, 2G, 3G, 4G |
| Dekkingsgebied | 2500-3000 m² |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Type | Enkele bandversterker |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1500 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Netwerkverenigbaarheid | LTE, 2G, 4G, 3G |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 1800/2100 MHz |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Verdienen | 65db |
| Type | Tri-Band-versterker |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Dekkingsgebied | 500-3000 vierkante meter |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 5000-8000 vierkante meter |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Verdienen | 80,0 dB |
| Type | Tri-band booster |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 70db |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
|---|---|
| Verdienen | 70db |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Afmetingen | 118 × 91 × 18 mm |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Naam | Signaalversterker voor buiten |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Frequentiebereik | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Gewicht | 15KG |