| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 6 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 450 x 235 x 95 mm |
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (110 ή 240 V AC-27V DC) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 220 W |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | Σώμα 45*35*25 εκ. (κεραία 6*2 εκ.) |
| Σωματικό βάρος | 250,0 kg |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~75℃ |
| Υγρασία εργασίας | 35 έως 95% |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 45W, 1-3W κάθε μπάντα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220V έως DC12V |
| Μέγεθος προϊόντος | 450 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
| Βάρος προϊόντος | 8 κλ |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχής λειτουργία |
| Ισχύς εξόδου | 1000 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, 24V ή 48V DC |
| Ενότητες ανά μονάδα | 11 |
| Ώρες Λειτουργίας | Απεριόριστος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |
| Τύπος σύνδεσης | 16/7 ή ΝΚ |
|---|---|
| Ευσέβεια | <-107dBm |
| Μοντέλο | GW-VIP-JAM7 |
| Κέρδος | 5dBi |
| ταχύτητα αέρα | 60 m/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2watt |
| Μπαταρία | Εσωτερικό Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +65°C |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5% -95% μη συμπύκνωση |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗΣΗ | Εσωτερικό Τροφοδοτικό 90-260 VAC / 24 V DC |
| Αξιολόγηση αντοχής | IP52 |
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×100 χιλιοστά |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Καθαρό Βάρος | 1 κιλό |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | 3+ ώρες |
| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 5V/12A |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 60W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 2 κιλά |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | Πάνω από 1 ώρα |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |